AKSİYEL FANLI APAREY

GENEL ÖZELLİKLER

  1. Kullanım Alanları; Tavan yüksekliği 4m’yi geçen kapalı alanlar, depolar, hangarlar, atölyeler, spor salonları, garajlar, üretim tesislerinde kullanılabilir.
  2. Yüksek kalite korozyona dayanıklı galvaniz çelikten imal edilmektedir. Hava üflemesi için kendinden motorlu alüminum aksiyal fan kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak plastik pervane ile üretilebilir. Isıtıcı serpantin bakır borulu alüminyum kanatlı olarak imal edilmektedir.
  3. Standart olarak 90°C/70°C sıcak su çalışma rejiminde 4.100 – 24.200 kcal/h kapasitelerde üretim yapılmaktadır. Talep doğrultusunda kızgın su ve buhar ile çalışma şartlarına göre üretil yapılabilmektedir.
  4. Gövde korozyona karşı dayanıklı yüksek kalite galvaniz çelikten imal edilir. Hava üflemesi için kendinden motorlu yüksek verimli alüminyum (opsiyonel plastik) pervaneli fan kullanılmaktadır. Isıtıcı serpantin bakır borulu alüminyum kanatlı olarak imal edilmektedir. Standart olarak (230 V -50 Hz) veya talep üzerine diğer voltaj ve frekanslarda kullanılmaya uygun olarak imal edilmektedir. Class F, S1, IP55 motor kullanılmaktadır.