Geri Ödeme ve İade Politikası

X-Air İklimlendirme Sistemleri müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak geri ödeme ve iade politikasını müşteri dostu bir şekilde oluşturmuştur. Şirket, müşterilerinin ürünlerden memnun kalmaması durumunda iade ve geri ödeme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Geri ödeme işlemleri, ürünün teslimatı sonrasında 14 gün içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış ve hasarsız olması gerekmektedir. Ürünlerin orijinal ambalajı ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade işlemi tamamlanana kadar müşteriye para iadesi yapılmamaktadır.

İade talebinin oluşması durumunda, müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. X-Air İklimlendirme Sistemleri, iade taleplerini en kısa sürede cevaplandırmaya çalışmaktadır. Ürün iade edilirken kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Ancak, X-Air İklimlendirme Sistemleri ‘nin kusuru nedeniyle oluşan iade taleplerinde kargo ücreti şirket tarafından karşılanmaktadır.

Ürünlerin hasarlı veya yanlış teslim edilmesi durumunda, müşterilerin ürünleri teslim aldıktan sonra en geç 7 gün içerisinde X-Air İklimlendirme Sistemleri müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Şirket, müşterilerine en kısa sürede yeni bir ürün göndermeyi veya ödeme iadesini gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir.

X-Air İklimlendirme Sistemleri, müşterilerinin memnuniyeti için geri ödeme ve iade politikalarını şeffaf ve müşteri dostu bir şekilde oluşturmaktadır. Müşterilerinin her zaman yanında olan şirket, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.