RADYAL FANLI APAREY

GENEL ÖZELLİKLER

  1. Kullanım Alanları; Tavan yüksekliği 4m’yi geçen kapalı alanlar, depolar, hangarlar, atölyeler, spor salonları, garajlar, üretim tesislerinde kullanılabilir.
  2. Yüksek kalite korozyona dayanıklı galvaniz çelikten imal edilmektedir. Hava üflemesi için direkt akuple geriye eğik kanatlı radyal fan kullanılmaktadır. Isıtıcı serpantin bakır borulu alüminyum kanatlı olarak imal edilmektedir.
  3. Standart olarak 90°C/70°C sıcak su çalışma rejiminde 5.000 – 60.000 kcal/h kapasitelerde üretim yapılmaktadır. Talep doğrultusunda kızgın su ve buhar ile çalışma şartlarına göre üretil yapılabilmektedir.
  4. Gövde korozyona karşı dayanıklı yüksek kalite galvaniz çelikten imal edilir. Hava üflemesi için direkt akuple yüksek verimli seyrek kanatlı radyal fan kullanılmaktadır. Isıtıcı serpantin bakır borulu alüminyum kanatlı olarak imal edilmektedir. Standart olarak (380 V -50 Hz) veya talep üzerine diğer voltaj ve frekanslarda kullanılmaya uygun olarak imal edilmektedir. Class F, S1, IP55 motor kullanılmaktadır.