Tek Cidarlı Jet Nozul

Uzun mesafe atışı gerektiren yüksek tavanlı ve geniş alanlı mekânlarda kullanılan Drum Difüzör, havayı homojen bir şekilde konfor bölgesine indirmek amacıyla tasarlanmıştır. Spor kompleksleri, havalimanları, atriumlar ve fabrikalar gibi mekânlar için idealdir. Yatay hava atış uygulamalarında kullanımı önerilen bu difüzör, iç küre parçasının 360⁰ dikey ve ±30⁰ yatay eksende döndürülebilir yapısı ile yaz ve kış şartlarına göre üfleme havasının atış karakteristiğinin kolayca ayarlanmasını sağlar. Elle ayarlanabilen iç küre parçası, mahal içindeki ulaşılması zor alanlara iklimlendirilmiş üfleme havasını yönlendirebilir, bu da Drum Difüzörü hem fonksiyonel hem de esnek bir hava yönlendirme çözümü yapar.

Tek Cidarlı Jet Nozul

Genel Özellikler

  • X Uzun mesafe atış gerektiren yüksek tavana ve geniş alana sahip mekânlar da, havanın homojen bir şekilde konfor bölgesine indirmek amacıyla kullanılır (spor kompleksleri, havalimanları, atriumlar, fabrikalar vb.).
  • X Yatay hava atış uygulamalarında kullanılması önerilmektedir
  • X İç küre parçası, kendi ekseni etrafında 360⁰ dikey ve yatay eksende ±30⁰ döndürülebilmektedir. Bu sayede yaz ve kış şartları için üfleme havasının atış karakteristiği ayarlanabilmektedir. İç küre parçası elle kolayca ayarlanarak hava yönlendirilebilir. Bu sayede, mahal içindeki ulaşılması güç alanlara iklimlendirilmiş üfleme havası yönlendirilebilmektedir.

Malzeme

  • STANDART: Alüminyum profilden üretim
  • OPSİYONEL: X

Kasa Tipleri / Ölçülendirme

Model

JA-3

JA-4

JA-5

JA-6

JA-7

JA-8

JA-10

JA-12

Ölçü

Ø75

Ø85

Ø110

Ø125

Ø160

Ø200

Ø250

Ø300

Yüzey Kaplama

  • STANDART: RAL 9010 veya RAL 9016 Elektrostatik Toz Boya
  • OPSİYONEL: Farklı RAL renk kodları ve Boyasız imalat
Uzmanlardan Daha Fazla Bilgi Alın Şimdi Ara +90 506 131 26 66