Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları

Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları, evler, ofisler, oteller, iş merkezleri, okullar, showroomlar, mağazalar, bankalar ve turizm tesisleri gibi çeşitli mekanların iklimlendirilmesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu cihazlar, yüksek verimli ısı geri kazanım modülleri ve enerji verimliliği sağlayan EC Plug fan teknolojisi ile donatılmış olup, mahallerin ısıtılması ve soğutulması için gerekli enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Bu cihazlar, ERP 2018 normlarına uygun olarak üretilmekte ve yüksek enerji verimliliği ile düşük ses seviyeli EC Plug fanlar kullanılmaktadır. Müşteri talebine göre, sulu batarya, dx batarya, elektrikli ısıtıcı, susturucu kanal tipi gibi ek bileşenler cihaza eklenebilir. Ayrıca, sıcaklık, karbondioksit ve basınç sensörleri de istek üzerine cihaza dahil edilebilir. Cihazlar, yüksek cihaz dışı basınç özellikleri ile de dikkat çeker, bu sayede daha geniş ve zorlu mekanlarda etkin bir şekilde kullanılabilirler.

Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları

Genel Özellikler

  • X Kullanım alanları; Evler, Ofisler, Oteller, İş Merkezleri, Okullar, Showroomlar, Mağazalar, Bankalar, Turizm Tesisleri vb.
  • X Yüksek verimli ısı geri kazanım modülleri ve enerji verimliliğine sahip EC Plug fan teknolojisi ile mahallerin iklimlendirilmesi için gerekli enerji tüketimini azaltmak için kullanılmaktadır.
  • X Yüksek enerji verimliliği, düşük ses seviyeli EC Plug fanlar kullanılmaktadır.
  • X ERP 2018 normlarına uygun üretim.
  • X Talep edilmesi durumunda sulu batarya, dx batarya, elektrikli ısıtıcı, susturucu kanal tipi olarak cihazlara eklenebilmektedir.
  • X Talep edilmesi durumunda sıcaklık, karbondioksit ve basınç sensörleri cihaza eklenebilmektedir.
  • X Yüksek cihaz dışı basınç.

Cihaz Tipleri

Tavan Tipi Counter Flow Isı Geri Kazanım Cihazı

Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları

Yer Tipi Counter Flow Isı Geri Kazanım Cihazı

Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları

Rotorlu Tip Isı Geri Kazanım Cihazı

Yüksek Verimlilikli Isı Geri Kazanım Cihazları
Uzmanlardan Daha Fazla Bilgi Alın Şimdi Ara +90 506 131 26 66